Shape Studio

Textile Factory

Proje Detayları

Müşteri İsmi
The Shape Studio
Kategori
Butik Tekstil
Tarih
07 Mayıs 2018

Şekil studıo, tek çatı altında hizmet alanlarının çeşitliliğini gösterir. Tüm ürünlerimiz, desen, desen, kesik, dikişli üretim, tekstiller, kumaşlar ve daha fazlası fabrikamızda yetenekli takım ve ustalarımız tarafından tamamlanmıştır.

Şekil studıo, sanayide varlığını sürdüren kuruluşlara yardım etmek için yaratılmış bir geliştirme, imalat ve marka yönetimi fırınıdır. Amacımız, ortaya çıktığı ya da kurulduğu teşebbüslerin, hizmetlerin, ustaların ve diğer ek yeteneklere erişebilmeleri ve tam olarak toplan- mış bir top- lantı başlatmaları için yardımcı olabilecekleri bir platform sağlamaktır.

Şirketimiz, bırmıngham, uk, arsalar için danışmanlık hizmeti vermekte ve imalat sanayiinin sularına meydan okuyan sometimleleri dolaştırmakta yardımcı olmaktadır. Operasyon sahillerimizi istanbul’a hareket ettirin.

Shape studıo, profesyonel bir grup desiyer ve bir model üreticisi tarafından kuruldu. Beş on yıldan fazla süredir çalışmakta olan firmalar, birçok yönden çalışmışlardır.

İstanbul’da ve türkiye’de üretilmekten gurur duyuyoruz. Büromuza iş vermemiz ve endüstrideki yaratıcılığımıza destek vermemiz temel olarak önemlidir. Türkiye, metin endüstrisinde bir dizi ve çeşitli deneyime sahiptir.

Görünümler

Hizmetler

  • Web Tasarım ve Programlama
  • Kurumsal Kimlik ve Markalaşma
  • E-Ticaret ve Satış Çözümleri
  • Sertifika ve İndirim Kartı
  • Tanıtım Kataloğu

Diğer Referanslar

ve daha yüzlercesi..

Size nasıl yardım edebiliriz?

( 7/24 Açık )
( Pzt – Cuma 09:00 – 17:00 Arası )
  • NEF IN ISTANBUL Rezidansları Maltepe Mahallesi Askeri Fırın Sokak Çıkmazı G1 BLOK D:3 Zeytinburnu/İstanbul
    +90 212 522 32 33  ( Pzt - Cuma 09:00 - 17:00 Arası ) info@goramedya.com ( 7/24 Açık )