Hakkımızda

Goramedya Web Tasarım Ajansı, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur.

İşimiz

Goramedya Web Tasarım Ajansı, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. 2002'den günümüze iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak, internet mecrasındaki tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek, çözüm ortağı olduğu müşterileri ile güçlü bir bağ kurmak, web tasarım ve yazılım sektörünün en tepesinde kendine yer bulmak hedefine varmak niyetindedir. Tüm müşterilerine firma veya marka değeri katan, inovatif, çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel web tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir.

Belirlediği müşteri profiline yönelik web tasarım ihtiyaçlarını giderirken günümüz koşullarını temel alan, geleceğe de hazır şekilde, web tasarım ve yazılım ihtiyaçlarını giderir. En son teknoljiyi takip eder; AR-GE ve ÜR-GE konusunda yetkinliği ile güncel sorunlara güncel çözümler sunar. Bu çözümlere ulaşmak; bütün ajans üyelerinin uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları ile mümkün kılar.

Doğru stratejiler ile web sunum teknikleri ile hedef kitlesine, optimal bir bütçe ile ve bu yatırımın tam karşılığını verme hedefi ile eserlerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

Goramedya tüm gücünü amatör ruh; profesyonel iş planlarına , teknik ve tasarım becerilerine güvenerek; kalifiye çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır.

Goramedya web tasarım ajansı tam bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.

Web tasarım ve web yazılım trendlerini sürekli daha iyiye doğru geliştiren Goramedya , tüm bu yenilikleri yeni projelerine uygulamakta ve sektördeki diğer oyunculara göre gözle görünür farklar yaratmaktadır.

İstek ve görüşleri temel alan yaklaşımlar ile tam hedefe odaklanır ve kendi ruhundan bir parça daha katarak tüm projelerini taçlandırır.

Sorumluluklarımız

Goramedya Ajans öncelikli sorumluluğu; tüm kurumsal partnerlerinin kurumsal kimliklerini internette modern, özgün, teknolojik mükemmellik ve kreatif bir şekilde imza bıraktığı web projelerine yansıtmak, online mecrada en doğru şekilde vitrin etmektir.

Goramedya web tasarım ajansı, beğeni odaklı çalışır. Tasarımın önemini bilir,

Seçkin müşterilere sahip Goramedya web tasarım ajansı; ülkemizin internet ve bilişim teknolojileri alanlarındaki ilerleyişine katkıda bulunmayı da bir görev bilir.

Goramedya kendi geliştirdiği içerik yönetim sistemleri(CMS) ile web tasarım çalışmalarından emin bir firma olarak, eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli, know-how sahibi ve istekli olma vasıflarını kullanarak sorumluluk alır.

Kime hizmet verebiliriz?

Goramedya web tasarım ajansı, KOBİ, KOBİ+ segmentindeki tüm ticari kuruluşların, web tasarım ve web yazılım çözümlerine ihtiyaç duyan kişi ve kuruluşların tanıtım web tasarım taleplerine yanıt verir.

Sadece etik dahilindeki istekler ve kabul gören ahlaki değerler dahilinde gelebilecek tüm web tasarım ve yazılım taleplerini karşılama konusunda seçici ve titizdir.

Kalite anlayışımız

Kalite bilincinin yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden Goramedya web tasarım ajansı; müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini genel kabul gören W3C standartlarında hayata geçirir.

Web tasarım sektöründe; Goramedya 'nın elde ettiği memnuniyet oranı sektör ortalamasının üzerinde olduğu kosununda bir iddia vardır.

Goramedya web tasarım ajansı bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir

Goramedya web tasarım ajansı imzasını taşıyan tüm projelerinin kalitesinden sorumluluk duyar.

Kuvvetli yönlerimiz

Goramedya web tasarım ajansı, 2002 yılından bugüne yaklaşık 750 kurumsal firmaya web sitesi projesi teslim etmiş bir ajanstır. Bu denli tecrübe web tasarım firmaları açısından Goramedya'yı en ön sıralara taşıyan özelliklerdendir.

Müşteri bağımlılığını sadece kaliteli bir hizmet ile sağlanabileceği bilinci ile hareket etmektedir. Bu sayede müşteri sayısında sürekli bir artış ivmesi yakalamıştır.

Goramedya web tasarım ajansı şunu iddia eder ki; müşteriyi gerçek anlamda memnun eden şey içi boş cümleler veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her projenin motivasyon ve heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir.

Goramedya web tasarım ajansı bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimimize yansıtmaktadır.

Güncel web tasarım tekniklerini takip ederek, rakiplerden farklı olmayı başararak modern trend web site tasarımları yapmaktadır.

Memnun müşterilerinin el üstünde tuttuğu bir web tasarım firması olmak, herhangi bir internet konulu ihtiyaçta başkaca bir firma arayışına girişmemeleri ve her müşterisinin başkaca firmalara Grimor'un gönüllü satış elçiliğini üstlendiğini görmek mutluluk verici bir sonuçtur.

Ekibiyle, birikimiyle, heyecanı; motivasyonuyla, dinamik yapısıyla gücüne güç katmaya devam eden Grimor, tercihiniz olmaktan gurur duyar.

İş birlikteliklerimiz

Goramedya web tasarım ajansı, aşağıdaki konularda bir uzmanlık iddiasında değildir; sadece yılların çalışmaları ile edindiği partnerleri ile çalışmalar yürütür, yönlendirici olur:
  • Masaüstü Yayıncılık çalışmaları, Kurumsal Kimlik Tasarım çalışmaları, Çizgi altı ve çizgi üstü tüm Reklam Uygulamaları
  • İnternet Erişim, Data Hatları, Ses Çözümleri
  • Kurumsal içerikli Fotoğraf ve Video Çekim Hizmetleri
  • Her türlü Tercüme-Çeviri Hizmetleri
  • Demirtaş Mahallesi Profesör Cemil Bilsel Caddesi No:20/507  Posta Kodu : 34134  Eminönü - Fatih/İstanbul
    +90 212 522 32 33  ( Pzt - Cuma 09:00 - 17:00 Arası ) info@goramedya.com ( 7/24 Açık )