Hakkımızda

Goramedya Web Tasarım Ajansı, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur.

İşimiz

Markaların ve firmaların, internet ortamındaki ihtiyaçlarına yanıt vermek ve çözüm üretmek adına sektöre adım atan Gora Medya, profesyonel ekibi ve sektöre hakim yönetim kadrosu ile birlikte uzun süredir çalışmalarına devam ediyor. Geniş bir hizmet yelpazesi ile adım attığımız bu sektörde çok sayıda başarıya imza attık ve hali hazırda sayısız isim ve marka ile çalışmaya da devam ediyoruz. Sahip olduğumuz referanslara göz atacak olursanız eğer bunu sizler de daha net bir şekilde görebileceksiniz. Online dünyada markalarınızı bir adım öne taşıyabilmek ve popüler bir kimliğin yanı sıra kurumsal bir kimlik oluşturabilmek için de buradayız.

Web Tasarım

İhtiyacınız olan web tasarım çalışmalarını en kısa sürede ve profesyonel bir şekilde hazırlıyor ve hayata geçiriyoruz. İnternet ortamındaki kimliğinizi daha güçlü bir şekilde yansıtabilmek adına sizler de Gora Medya ailesinden yardım alabilir ve süreci birlikte takip edebilirsiniz. Web site yaratım sürecinde fikirlerinizi tek bir havuzda topluyor ve hayal ettiğiniz mecrayı en kısa sürede ve en iyi şekilde sizinle buluşturuyoruz. Markaların yanı sıra şahıslara da hizmet veriyor ve kişileri, rekabet ettikleri sektörde bir adım daha öne taşıyoruz. Seo çalışmaları ve profesyonel ç.özüm önerileri ile birlikte bu konuda fazlasıyla iyi olduğumuzu düşünüyoruz.

Deneyim Sahibi Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz

Sektörün en köklü firmalarından bir tanesi olan Gora Medya, bir aile gibi hareket ediyor ve bir bütün olarak adımlar atıyor. Deneyim sahibi kadromuz sayesinde sektöre olan hakimiyetimiz de her geçen gün biraz daha artıyor ve bulunduğumuz konumda saymak yerine zirveyi zorluyoruz. Detaylı bir araştırma yaparsanız eğer sektöre sunduğumuz ayrıcalıkları ve sağladığımız hizmetleri sizler de görebileceksiniz. İnternet ortamındaki ziyaretçilerinizi arttırmak ve rekabet ortamında sizleri bir adım öne taşıyabilmek adına geniş bir hizmet yelpazesi ile karşınıza çıkıyoruz. ‘’Referanslar’’ butonuna tıklayacak olursanız eğer bugüne kadar hizmet verdiğimiz kurum ve şahısları da mercek görebileceksiniz. Her geçen gün daha fazla firmaya ulaşıyor ve profesyonel çalışmalarımız ile beklentilerine yanıt veriyoruz.

Sorumluluklarımız

%100 müşteri memnuniyeti mottosu ile çıktığımız bu yolda sorumluluklarımızın bilincinde hareket ediyor ve siz değerli müşterilerimize hayal ettiklerinizi sunuyoruz. Bunu yaparken fiyat politikamız ile de dikkatleri çekmeyi başarıyoruz.

Kime hizmet verebiliriz?

Online dünyada yükseliş kaydetmek ve marka tanıtımını en iyi şekilde yapmak isteyen her firma ve şahıs, Gora Medya ailesinden hizmet alabilir. İsteklerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde taleplerinize yanıt veriyor ve sizi bir adım öne taşıyoruz.

Kalite anlayışımız

Kaliteye değer veriyor ve bunu da ortaya koyduğumuz her çalışmada net bir şekilde yansıtıyoruz. Belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen bir ajans ile karşı karşıyasınız ve kısa süre içerisinde bu hedeflere de ulaşmış olacağız.

Sektöre yön vermeye devam eden bir mecra yarattık ve aldığımız geri dönüşler de fazlasıyla olumlu. Her geçen gün büyüyen ajansımızdan sizler de hizmet alabilir ve profesyonel ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Web tasarım, kurumsal kimlik ve markalaşma, E-Ticaret ve satış çözümleri, Web hosting+domain, reklam ve seo çözümleri ile birlikte karınızdayız. Kaliteyi en uygun fiyat politikası çerçevesi içerisinde sizlere sunmak en büyük hedefimiz ve bunu da yerine getirmiş durumdayız.

Kuvvetli yönlerimiz

Sektöre olan hakimiyet ve sahip olduğumuz yönetim kadrosunun yanı sıra personel kadromuz de en kuvvetli yönümüzdür. Müşterilerimizin ne istediğini biliyor ve bu isteklere de profesyonel bağlamda karşılık veriyoruz.

İnternet ortamında marka yaratmak ve bu markayı rakiplerinin bir adım önüne taşımak adına gereken her şeyi yapmaya hazırız. Taleplerinizi iletebilir ve sahip olduğunuz fikirleri de bizimle paylaşarak sürece en iyi şekilde katkıda bulunabilirsiniz.

İş birlikteliklerimiz

  • Masaüstü Yayıncılık çalışmaları, Kurumsal Kimlik Tasarım çalışmaları, Çizgi altı ve çizgi üstü tüm Reklam Uygulamaları
  • İnternet Erişim, Data Hatları, Ses Çözümleri
  • Kurumsal içerikli Fotoğraf ve Video Çekim Hizmetleri
  • Her türlü Tercüme-Çeviri Hizmetleri
  • NEF IN ISTANBUL Rezidansları Maltepe Mahallesi Askeri Fırın Sokak Çıkmazı G1 BLOK D:3 Zeytinburnu/İstanbul
    +90 212 522 32 33  ( Pzt - Cuma 09:00 - 17:00 Arası ) info@goramedya.com ( 7/24 Açık )