Skip to main content

Web Tasarım

Goramedya web tasarım ajansı, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır.

Google Adwords

Metin destekli reklam çalışmaları içerisinde belki de en etkili olanı Google Adwords olarak lanse ediliyor ve reklam çalışmaları ile birlikte geri dönüş alan ziyaretçilerimizin yorumları da fazlasıyla olumlu. Belli limitler karşınıza çıkıyor ve bu çalışmada daha ilgi çekici bir başlık ya da daha ilgi çekici bir metin ile arama sonuçlarında ilk sıradaki yerinizi alıyorsunuz. Bu sayede ziyaretçi sayınız kısa sürede artış gösteriyor ve eğer içerik olarak da kişilere hitap edebiliyorsanız ve bir e-ticaret sitesi iseniz haliyle satışlarınızda da kısa sürede artış kaydedilecektir. Online reklam olarak kısa bir tanım yapmak mümkün ve az önce de dile getirdiğimiz gibi en etkili reklam modellemelerinden bir tanesidir.

Ödeme süreci ise farklı bir sisteme sahip ve eğer reklamı gören kişiler ilgili reklama tıklarsa, bir ücret ödemek durumundasınız. Ücretlendirme buna bağlı olarak değişiklik gösteriyor ve tık başına ödeme yapıyorsunuz. Ön sıralarda yer almak ve daha fazla kişiye gösterilmek istiyorsanız eğer haliyle daha fazla ödeme yapmak durumundasınız.

Seçeceğiniz kelime öbeklerinin anahtar kelimeler ile bir bütün oluşturması ve ziyaretçiye de en iyi şekilde hitap etmesi gerekiyor. Amatör bir şekilde vereceğiniz reklam ne yazık ki sizlere olumlu bir dönüş sağlamayacaktır ve Gora Medya ekibi olarak bu konuda destek sunuyor, Adwords çalışmalarında profesyonel bir süreç hazırlıyoruz. Bu süreci bizimle birlikte takip edebilir ve geri dönüş alabilirsiniz.

Adwords sistemi, oldukça geniş bir bilgi yelpazesini de beraberinde getiriyor. Reklamlarınıza dair çok sayıda istatistiki bilgiye de yine panel üzerinden saniyeler içerisinde erişim sağlayabiliyorsunuz. Kaç kez tıklama aldığı ya da size sunacağı maliyet nedir gibi sorulara da panel üzerinden yanıt alabilmeniz mümkündür.

Hangi kelimeler ya da öbekler ile ilerlemeniz gerektiği, hangi alanda rekabet ettiğiniz, nasıl bir sıralamaya sahip olduğunuz ve süreci nasıl yönetmeniz gerektiğini henüz bilmiyorsanız sizler de çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçebilir ve Adwords reklamları için hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Google Adwords

Google destekli Adwords çalışmaları, internet ortamında ortaya koyabileceğiniz en değerli reklam çalışmalarından bir tanesidir ancak az önce de dile getirdiğimiz gibi doğru kelimeler ve kullanıcıyı kendine çeken öbekler ile bir reklam çalışmasına imza atmanız gerekiyor. Marka bilgilerinizi edindikten sonra bu konuda sizlere yardımcı oluyor ve en iyi adwords reklam çalışması ile birlikte süreci kısa süre içerisinde başlatıyoruz.

Elde edeceğiniz sonuçlar ve geri dönüşler sizleri de fazlasıyla memnun edecek ve taleplerinize yanıt verecektir. Gora Medya ekibinin yürüteceği süreç, raporlar halinde tarafınıza iletilecek ve düzenli olarak bilgilendirme yapılacaktır. İnternet ortamında markalarınızın yükselişini büyük bir keyifle takip edecek ve bu çalışmanın meyvelerini de yine kısa süre içerisinde toplamaya başlayacaksınız.