Skip to main content

Web Tasarım

Goramedya web tasarım ajansı, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır.

Web Hosting + Domain

Markalarınızı internet ortamında da bir adım öne taşımak ve ziyaretçileriniz ile birlikte müşterilerinizin de size erişimini daha kolay hale getirmek adına bir web sitesi sahibi olmanız gerekiyor. Bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken şey ise sunucu alanı temin edecek bir hosting firması ile iletişim kurmak olacaktır. Web host sağlayıcısının en önemli görevlerinden bir tanesi sahip olduğunuz ya da olacağınızı tüm dosya ve verileri tek bir çatı altında topluyor olmasıdır. Arama motorları üzerinden size ait adresi yani domain bilgisini girdikten sonra host sağlayıcısı devreye giriyor ve dosya transferi ile birlikte ziyaretçinin siteye erişimini mümkün hale getiriyor. Tüm bu süreç elbette saniyeler içerisinde gerçekleşiyor ancak geri planda muazzam bir alt yapının varlığını da belirtmek gerekiyor. 

Host satın alırken dikkat etmeniz gereken çok sayıda detay var ve Gora Medya olarak tüm bu detayları göz önünde bulundurarak hareket ediyor ev süreç boyunca sizlerin yanında yer alıyoruz. Alacağınız hizmetin yeterliliği, ihtiyaçlarınıza yanıt verip veremeyeceği ve ilerleyen zamanlarda daha fazla sunucuya ihtiyaç duyulması durumunda da devreye giriyor ve çalışmalarımızı başlatıyoruz.

Web hosting ve satın alma sürecinde rakamsal olarak da yanınızda yer alıyor ve bütçe dostu planlamalar ile birlikte her kesime hitap edebilmeyi hedefliyoruz. Dilediğiniz an çalışma arkadaşlarımızla iletişime geçebilir ve taleplerinizi ileterek sizler de hizmet alabilirsiniz.